Hizmetlerimiz

Günceli bizimle yakalayın

Değişmekte olan teknolojiyi modern projeler ile takip eden EXSEN Bilişim Hizmetleri'nin başarısı;

  • - mevcut kaynaklarının iyi şekilde değerlendirmesi
  • - doğru zamanda, doğru ve planlı yatırım yapılması
  • - hizmet veren personelin departmanıyla ilgili konularda gelişen teknoloji ile paralel biçimde kendini eğitmesi ve buna bağlı olarak EXSEN Bilişim Hizmetleri'nin gelişmesinden

geçmektedir.

Hizmet verdiği alanlarda köklü alt yapıya sahip olan EXSEN Bilişim Hizmetleri bilişim sektöründeki kurumsallığını, sağlamış olduğu eksiksiz hizmetleri ile sürdürmekte ve daha ileriye taşımakta kararlıdır.

Hosting & Domain

Güçlü Altyapısı ile Türkiye'nin önde gelen firmalarından DGN Teknoloji Data Center'da bulunan hosting makinelerimizle siz değerli müşterilerimize 7/24 kesintisiz ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Web Tasarım

Gelişen teknoloji ile beraber kendi imkanlarımızın sınırlarını zorlayarak, yeni teknolojileri sizlerle buluşturuyoruz. İnternette tanınımınızı arttırmak için görsel bir tasarıma ve güçlü bir altyapıya sahip olmalısınız.

OEM Satış

EXSEN Bilişim en iyi ürünleri en uygun fiyata sizlere sunuyor. Tüm donanımsal ihtiyaçlarınızı en hızlı şekilde çözüme kavuşturuyor.

Teknik Servis

EXSEN Bilişim bilgisayarlarınızın bakımını ihmal etmiyor. En basit hatadan en güçlü hatalara kadar çözüm yolları sunuyor. Yetkili personeli ile tüm sorunlarınıza anında çözümler sunarak değerli olan vaktinizin sizlere kalmasını sağlıyor.

Güvenlik Çözümleri

Güvenlik ile alakalı problemlerinize etkili çözümler sunuyoruz. Evinizin, işyerinizin güvenliğini 7/24 kontrol altında tutabilirsiniz. İstediğiniz her an geriye yönelik kayıtlarınızı kontrol edebilirsiniz.

Google Adwords

Google'da yeralmak artık çok kolay. Sponsor bağlantıların gücünü kullanarak; doğru kelimelere etkin reklam çözümleri sunuyoruz.